SIŁOWNIE I KLUBY FITNESS: WARSZAWA, PIASECZNO, PRUSZKÓW, RADOM, GDAŃSK.

Administratorem Państwa danych osobowych jest TOTAL FITNESS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bohaterów Września 9, adres email ochronadanych@totalfitness.com.pl

Korzystaj z pełnego dostępu do siłowni, saun i zajęć fitness.

skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy najnowszą ofertę promocyjną!

Wypełnij formularz

1 zł NA START

Dni
Godzin
Minut
Sekund

DOTYCZY KARNETÓW SMART

W Total Fitness każdy znajdzie przestrzeń aby zrealizować trening w komfortowych warunkach. Przestrzeń w klubach podzielona jest na funkcjonalne strefy, dzięki temu z łatwością odnajdziesz sprzęt, który jest Ci potrzebny do treningu.

Strefy treningowe

Nie masz z kim zostawić swojej pociechy? Nie ma problemu! W Total Fitness do Waszej dyspozycji będzie pokój zabaw dla dzieci, które podczas Twojego treningu zostaną pod opieką naszej recepcji.

Kącik malucha

Dla osób które chcą wzmocnić ciało i jednocześnie spalić dużo kalorii polecamy zajęcia Total Conditioning, Total Shape, Pump. W naszym grafiku znajdziecie również mocne treningi interwałowe, zajęcia taneczne (np. ZUMBA) i wiele innych.

Zajęcia fitness

W Total Fitness dbamy nie tylko o waszą formę, ale staramy się oszczędzić Wasz czas. Dlatego przed budynkiem klubu i na podziemnym parkingu znajdziecie bezpłatne miejsca parkingowe na wyłączny użytek naszych klientów.

Bezpłatny parking

Trening funkcjonalny cieszy się coraz większą popularnością wśród naszych klientów, dlatego w Naszych klubach mamy jedne z największych stref do tego typu treningu. W tej strefie nasi trenerzy prowadzą dla Was krótkie 15-30 minutowe zajęcia, dzięki temu nie tylko zrobicie świetny trening pod okiem fachowca, ale również poznacie nowe ćwiczenia z zastosowaniem różnych akcesoriów treningowych (np. Bosu, SwissBall, PowerBag, Kettlebells itp)

Trening cross i funkcjonalny

W klubach Total Fitness do Waszej dyspozycji jest bezpłatna sieć Wifi, dzięki temu możecie słuchać ulubionej muzyki podczas treningu.

Bezpłatny internet

W wybranych lokalizacjach do Waszej dyspozycji oddajemy sauny fińskie. Polecamy jako uzupełnienie Waszego zdrowego stylu życia.

Sauny

Wszystkie prawa zastrzeżone TOTAL FITNESS Sp. z o.o.

Ikona wykonana przez iconixar z www.flaticon.com

Skorzystaj z oferty