Wypełnij formularz i zarezerwuj karnet w super promocji. Skontaktujemy się z Tobą.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Nordic Investment Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bohaterów Września 9, adres email ochronadanych@totalfitness.com.pl

Niech ten rok będzie Twój! Zrealizuj z nami swoje postanowienia.

ZADBAJ O SWOJĄ ODPORNOŚĆ

Nie rezygnuj ze swoich postanowień Noworocznych. Zrób dziś pierwszy krok i działaj od pierwszego dnia otwarcia!

Wielka Przedsprzedaż w

Total Fitness

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Pula karnetów ograniczona

Tylko teraz karnety w specjalnej cenie (od 99/msc) dla osób, które teraz podejmą decyzję.

  • Opłaty za karnet będą pobierane po otwarciu - nic nie tracisz!
  • Im szybciej się zdecydujesz, więcej zyskujesz dlatego warto zapisać się teraz bo dla pierwszych osób najlepsza promocja!

Chcesz polepszyć sprawność fizyczną? Zmienić sylwetkę? Zrealizuj z nami postanowienia noworoczne!

Sprawdź Totalowe metamorfozy

#otwieraMY się 1 lutego 2021!

Prawdziwe metamorfozy dzieją się u nas!

Wystarczy, że obierzesz cel!

Z resztą Ci już pomożemy.


Podejmij decyzję już dzisiaj by na koniec roku móc cieszyć się efektami.Skorzystaj z promocji

fot. Justyna Bąbel

Nasze atuty

W Total Fitness każdy znajdzie przestrzeń aby zrealizować trening w komfortowych warunkach. Przestrzeń w klubach podzielona jest na funkcjonalne strefy, dzięki temu z łatwością odnajdziesz sprzęt, który jest Ci potrzebny do treningu.

Strefy treningowe

Nie masz z kim zostawić swojej pociechy? Nie ma problemu! W Total Fitness do Waszej dyspozycji będzie pokój zabaw dla dzieci, które podczas Twojego treningu zostaną pod opieką naszej recepcji.

Kącik malucha

Dla osób które chcą wzmocnić ciało i jednocześnie spalić dużo kalorii polecamy zajęcia Total Conditioning, Total Shape, Pump. W naszym grafiku znajdziecie również mocne treningi interwałowe, zajęcia taneczne (np. ZUMBA) i wiele innych.

Zajęcia fitness

W Total Fitness dbamy nie tylko o waszą formę, ale staramy się oszczędzić Wasz czas. Dlatego przed budynkiem klubu i na podziemnym parkingu znajdziecie bezpłatne miejsca parkingowe na wyłączny użytek naszych klientów.

Bezpłatny parking

Trening funkcjonalny cieszy się coraz większą popularnością wśród naszych klientów, dlatego w Naszych klubach mamy jedne z największych stref do tego typu treningu. W tej strefie nasi trenerzy prowadzą dla Was krótkie 15-30 minutowe zajęcia, dzięki temu nie tylko zrobicie świetny trening pod okiem fachowca, ale również poznacie nowe ćwiczenia z zastosowaniem różnych akcesoriów treningowych (np. Bosu, SwissBall, PowerBag, Kettlebells itp)

Trening cross i funkcjonalny

W klubach Total Fitness do Waszej dyspozycji jest bezpłatna sieć Wifi, dzięki temu możecie słuchać ulubionej muzyki podczas treningu.

Bezpłatny internet

W wybranych lokalizacjach do Waszej dyspozycji oddajemy sauny fińskie. Polecamy jako uzupełnienie Waszego zdrowego stylu życia.

Sauny

Wszystkie prawa zastrzeżone Nordic Investment Sp. z o.o.

Ikona wykonana przez iconixar z www.flaticon.com

Skorzystaj z promoji